Tıkalı boru açma yaygınlaşan hizmetler arasında yer almaktadır. Fakat bu hizmeti kameralı olarak veren firmaları bulmak oldukça zordur. Kameranın faydası tıkanmayı açtıktan sonra tıkanıklığın sebebini görüp, tedbirini almaya yarar. Uzun yatay lavabo boruların içini kimyasal ile yıkamakta fayda vardır. Aksi takdirde sürekli tıkanıklık açtırmak zorunda kalırsınız.

Tıkanan Boruyu Açmak için uzman firmaları tercih edin

Gelişen teknoloji tesisat sektöründe de tıkanıklıklar için çözümler üretmeyi ihmal etmedi. Mevcut cihazlar ile tıkanıklıkları açmak oldukça kolay. Tıkanan boru, banyo, mutfak veya tuvalette olabilir. Bu alanlar fark etmeksizin, tüm tıkalı boruları açmak oldukça kolaylaştı.

Uzman tesisatçıları tercih etmelisizin, zira eski usül çalışan birçok tesisatçı mevcut. Kırmadan dökmeden tıkanıklığın açılması büyük önem arz etmekte. Tıkalı boruyu açmak için özel üretilen cihazlar sayesinde tıkanan bölgeyi, borulara, contalara ve tesisatınıza hiçbir zarar vermeden rahatlıkla açabiliyoruz.

Kameralı lavabo gideri açma işlemi giderlerin yabancı maddeler nedeniyle tıkanmasıyla baş gösteren ve akabinde taşmalara sebebiyet veren sorun oluşturabilecek bir problemdir.
Lavabo giderleri, çoğu zaman kullanıcıdan kaynaklanan yabancı cisimlerin lavabo içine atılmasıyla yada inşaat sırasında taş beton gibi maddelerin boruyu tıkamasıyla oluşur.
Gider sorunlarına çözüm bulmak profesyonel bir ekipten yardım almaktan geçer.

Kameralı lavabo gideri açma uygulaması borunun içine direkt olarak gönderilip hat içindeki maddeleri görüntüleyerek tıkanıklığı açma işlemidir.

Bu işlem sayesinde eski kırıp dökme yöntemleri tarihe karışıp yerini kameralı özel cihazlar almıştır. Kameralı lavabo gideri açma işlemi işinizi kolaylaştırmanın en doğru yoludur.

Tıkalı boru açma işlemi için neden bizi tercih etmelisiniz?

Tesisat firması olarak, tıkanan tüm gider borularını robot cihazlar ile açmaktayız. Son teknoloji cihazlarımız ile tıkanan boruyu açarız ardından bilgisayarlı kameralı cihazlarımız ile tıkanan gideri görüntüleriz. Bu şekilde müşterilerimize tıkanıklığın sebeplerini ve dikkat edilmesi gereken hususları söyleriz.

Bizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. 2 saat içersinde size en yakın ekibimiz ulaşacaktır. Pişman olmadan önce bizi arayın.

Call Now Button