Boru içi Görüntüleme Kaçak Tespiti

Kamera ile kırmadan su kaçağı bulma adına kurumsal firmamız üstün modern teknolojik aletler ithal etmiş ve bu teknolojik aletleri sorunsuz bir şekilde personellerine kullandırtmak adına da bünyesi altında çalışmakta olan her personele özel eğitimler vermiştir. Aldıkları eğitimler ve kullanmış oldukları üstün modern teknolojik aletlerin yardımı ile de kurumsal firmamızın uzman ve eğitimli personelleri evlerinizde veya iş yerlerinizde meydana gelen su kaçaklarını kırmadan bulmaktadır. Bu işlemler için uzman ekiplerimiz akustik ses dinleme, termal görüntü alma ve elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazları gibi teknolojik aletleri kullanır. 

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

  • Bu cihazın kullanılmasının nedeni ise su tesisat borularının çıplak gözle görülememesi, duvarların içinden veya fayansların altından geçirilerek yapılmasıdır. Bu yüzden uzman ekiplerimiz bu teknolojik cihazı kullanır ve su tesisat borularının geçiş noktalarını duvarları veya fayansları kırmadan belirler. Daha sonra buralarda meydana gelen su kaçaklarını bulmak için de uzman ekiplerimiz akustik ses dinleme ve termal görüntü alma cihazlarını kullanır. Akustik ses dinleme cihazı sayesinde duvar içlerinde veya fayans altlarında oluşan her türlü su kaçağı ses kasılarak bulunur. Su kaçağının olduğu yerden bir kaç fayanslık bölge yerinden çıkarılarak su tesisat borularına ulaşılır ve su kaçağı onarılır. Termal görüntü alma cihazı da kullanılarak su tesisat borularında başka kaçakların olup olmadığı kontrol edilir ve su kaçağı bulma ve bulunan kaçakların onarılma işlemleri bitmiş olunur.
cihazlı su kaçağı tespiti

Bilgisayar ve Kameralı Cihazlarla Su Kaçağı Bulma

Cihazla su kaçağı tespiti için kurumsal firmamızın uzman ekipleri elektromanyetik su tesisat ve boru bulma, elektromanyetik su kaçağı bulma, akustik ses dinleme ve termal görüntü alma cihazlarını kullanır. Bu teknolojik cihazların her biri ayrı bir işlev görmekte ve gördükleri işlevler sayesinde su kaçağı tespitini kolay hale getirmektedir.

Call Now Button