Termal Kameralı Su Kaçağı Bulma

Günümüzde modern teknoloji sayesinde termal kameralı su kaçağı bulma hizmeti su kaçağı belirlenmesinde önemli bir cihaz olmuştur. Termal kameralar birçok alanda kullanılıyor ancak tesisat sorunlarına yönelik üretilen bu cihazlar tesisatçıların işini kolaylaştırıyor. Eskiden ve günümüzde devam edilmekte olan kırma yöntemine dayalı su kaçağı bulma işlemi, teknolojinin geliştirdiği cihazlarla birlikte ortadan kalkmıştır. Günümüzde su kaçağını bulmak için kim evini kırdırmak ister ki?

Termal kamera ve diğer su kaçağı bulma cihazları sayesinde binalar zarar görmekten hemde konut sahipleri çok fazla harcama yapmaktan kurtulmuştur.

Termal Kameranın Kullanıldığı Yerler

  • Apartman dairesi ve müstakil evlerde,
  • İş yerleri ve avm marketlerde,
  • Yerden ısıtma sistemi kullanılan yapılarda,
  • Sıcak su borusunun geçtiği her bölge,

Firmamız müşteri memnuniyetini esas alarak her işi zamanında ve eksiksiz yaparak işe verdikleri önemi temsil ederler. Termal kamerayla yapılan arıza tespitlerinde tadilat çalışmalarına gerek kalmadan gizli su kaçaklarını, aktif su tesisatı olmayan fakat içeriden ve dışarıdan rutubet alan bölgeleri, küf tutmuş yerleri, bina yalıtımındaki problemleri gözlemleyebilirsiniz.

Su kaçakları damlama şeklinde bir süre yapının duvarlarında birikinti oluşturacaktır. Bu birikintiler ise öncelikle duvarın iç yapısını bozacak ve inşaat malzemelerine zarar verecektir. Sonrasında da duvar yüzeyine çıkarak nemlenme ve duvarda su damlası halini alacaktır. Duvara oldukça zarar verecek olan su rutubet ve küf oluşturacaktır.

Termal Kameralı Su Kaçağı

Maliyeti En Düşük Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Profesyonel tesisat firmaları tarafından yapılacak olan termal kamera ile su kaçağı bulma işlemleri, yapının içinde tek bir noktada bile kırma dökme işlemleri yapılamayacaktır ve tespit işlemleri saatlik çalışma süreleri içerisinde tamamlanacaktır.

Gelişen teknolojik sistemler sayesinde günlerce beklemeden ve hiçbir şekilde zahmet çekmeden tüm işlemler bitecek ve asla yüksek maliyetler oluşmayacaktır. Borularda oluşan yıpranmalar ve delinmeye yüz tutmuş olan boru kısımlar tamamen en doğru şekilde sadece termal cihaz sistemleri ile bulunacak ve oldukça kaliteli bir çalışma uygulanmış olacaktır. Firmamızı arayarak en uygun fiyatlara kalorifer kaçağı tespiti hizmeti alabilirsiniz.

Call Now Button