Hakkımızda

Kütahya Tesisatcı Firmamız Her An Yanınızda...

Tüm sorularınız için müşteri hizmetlerimizi arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz...

Şimi Arayın: 0554 437 58 30

kütahya tesisatcı

25 Yıllık Texrübe ile Sizlerle

Kütahya Tesisatcı

Kütahya Tesisat , uzun yıllardan bu yana tüm konutlar ve ticari binalar için sıhhi tesisat hizmeti sunar. İşinde uzman tesisatçılarımız, aşağıdakiler dahil olmak üzere pek çok konuda profesyonel hizmet sağlar:

  • Cihazla su kaçağı tespiti
  • Tesisat onarım işleri
  • Su sızıntısı bulma
  • Tuvalet tıkanıklığı açma
  • Kamera ile kanal pimaş görüntüleme
  • Termal kamera ile kalorifer kaçak tespiti
  • İlaçlı petek temizleme
  • Mutfak gider tıkanıklığı açma
  • Pimaş tıkanıklığı açma

Önceliklerimiz ve Değerlerimiz

Kalite: Kullandığımız malzemeler söz konusu olduğunda kaliteden asla ödün vermeyiz ve işçiliğimiz benzersizdir.

Dürüstlük: Her işin başında dürüstlüğün geldiğine inanıyor ve kendimiz için kullanmayacağımız hiçbir ürünü ve hizmeti müşterilerimize sunmuyoruz.

Müşteri hizmetleri: Kolay planlama ve bütçe dostu fiyat politikası ile işleri olabildiğince basit ve anlaşılır hale getiriyoruz. Tüm çalışmalarımızı yüzde 100 memnuniyet garantisiyle destekliyoruz.

Tecrübe ve Uzmanlık

Ev sahiplerinin yanı sıra işletme sahipleri için birinci sınıf sıhhi tesisat hizmetleri sağlıyoruz. Müşterilerimizin her biri için inanılmaz değer sunmaktan gurur duyuyoruz. Bunu başarmak için kalite, dürüstlük ve müşteri hizmetlerine güçlü bir şekilde odaklanıyoruz.

Sayarlar Tesisat olarak müşterilerimizle olumlu bir ilişki sürdürmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Tesisat ihtiyaçlarınızın boyutu veya kapsamı ne olursa olsun hak ettiğiniz saygıyı her daim göstermeye çalışıyoruz. Uygun fiyatlı hizmetin, herkes için önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple uygun fiyat politikamızla da her bütçeye hitap etmeye gayret gösteriyoruz.

Kusursuz Hizmet

Ekibimiz, bir su sızıntısını tamir etmekten eviniz veya işyeriniz için eksiksiz bir sıhhi tesisat sistemi kurmaya kadar, her konuda deneyimli ve donanımlıdır. Ekibimizde yer alan personellerimiz işinde tecrübeli ve eğitimlidir.

Müşterilerimizin her birine değer veriyoruz ve küçük-büyük iş ayırt etmeksizin, herkese eşit derecede hizmet sağlıyoruz. Hizmet talebi için bize ulaşan müşterilerimizi bekletmiyor, mümkün olan en kısa zamanda ilgili adrese erişim sağlıyoruz. Temiz ve düzenli bir çalışma prensibini benimsiyor ve bu yönümüzle de fark yaratıyoruz.

Sıhhi tesisat sorunlarının genellikle zamansız olduğunu biliyor ve 7/24 boyunca hizmet vermeye devam ediyoruz. İşimizin her alanında doğruluk ve dürüstlüğe değer veriyoruz. Sizi asla yanlış yönlendirmeyecek, ihtiyaç duymadığınız bir hizmeti almak zorunda kalmayacağınız, güvenilir ve profesyonel bir firma arıyorsanız, Sayarlar Tesisat olarak biz buradayız! İletişim için whatsapp üzerinden mesaj gönderebilir ya da  arayabilirsiniz…

Misyon

Sektördeki uzmanlığımızı müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde kullanarak bir değer yaratma gayesinde olmak, Geniş ürün yelpazemiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek müşteri memnuniyetinde süreklilik sağlamak, Hizmet anlayışımız ve dağıtım ağımızla ülke ekonomisine katkı sağlarken global gelişmeleri takip ederek yenilikçi bir anlayışla hizmet vermek,

Vizyon

Bütün dünyada kabul gören kalite standartlarında hizmet üretip, çalışanları, müşteri ve tedarikçileri ile bütünleşmeyi amaçlayarak saygınlığımızı en üst düzeylere çıkarmak, Bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet gösterdiğimiz alanda, iş dünyası ve ülke ekonomisine katkı sağlayarak fark yaratmak, Sektördeki gelişmeleri takip ederek sürekli iyileştirme politikamız ile lider konuma gelmektir.

215

Bitirilen Projeler

123

Çözülen Arızalar

3245

Daimi Müşterilerimiz

35

Deneyimli Ekip

Nasıl Çalışır

3 Adımda Tesisat Arızası Nasıl Giderilir?

Müşteri Hizmetlerimizi Arayın
01
Müşteri Hizmetlerimizi Arayın
Sorununuzu Porjenizi veya Merak Ettiğiniz Sorunuzu Müşteri Hizmetlerimize Sorabilir ve Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.. Daha Sonrasında Randevu Oluşturabilirsiniz..
Uzman Ekibimiz
03
Uzman Ekibimiz
Ekibimiz Arızanın bulunduğu konuma gelir planlamasını yapar ve sorunu profesyonel cihazlarla kısa zamanda çözer...
Uygun Fiyatlı Çözümler
04
Uygun Fiyatlı Çözümler
Son aşamada sizlerin memnuniyeti ekibimiz tarafından sorulur ve size sunulan en uygun fiyatlarla arızanız giderilmiş olur...
Call Now Button